Студентський конкурс «Розумним Бути Модно»

До уваги студентів Одеського державного аграрного університету (ОДАУ). Починаючи з 27 травня 2019 року проводиться всеукраїнський конкурс серед студентів та абітурієнтів на здобуття грантів на оплату навчання – «Розумним Бути Модно». Пропонуємо стати учасниками даного заходу і поборотися за призові місця та винагороди:

1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Участь у конкурсі можуть прийняти студенти всіх курсів та факультетів Одеського державного аграрного університету (ОДАУ), денної або заочної форми навчання, контрактної основи та державного замовлення.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»:

Для участі у конкурсі потрібно написати невелике наукове дослідження в формі есе на задану тематику по одному із визначених напрямків. Основна ідея полягає в відображенні конкурсантами власного погляду на проблематику чи питання, відповідно до головної теми.

Основана тема есе:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Напрямки, за якими пропонується провести дослідження:

Менеджмент;
Маркетинг;
Політологія;
Журналістика.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил  написання, оформлення та   змісту робіт – за посиланням. Виконані роботи надсилаються для оцінювання на пошту education@likar.info, з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.
Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Вимоги до конкурсних робіт

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

– Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
– Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
– Інформаційний портал для батьків про дітей;
Магазин по продаже натурального камня травертин;
MDPoisk магазин металлоискателей;
Магазин по продажу риболовних снастей;
Блог для шукачів скарбів з металошукачем;
– Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.