Акредитації освітніх програм – реальність в умовах карантину

За складних умов карантину, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти продовжує здійснювати акредитації освітніх програм у формі відеоконференцій з використанням технічних засобів відеозв’язку  на платформі ZOOM.

У складі експертної групи разом з Ольгою Маслак (керівник групи, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського), Людмилою Бухаріною (Запорізький національний університет), Михайлом Орликом (Центральноукраїнський національний технічний університет) працювала завідувачка кафедри менеджменту ОДАУ Галина Запша.

Онлайн експертиза освітніх програм «Менеджмент і бізнес-адміністрування» та «Медіаменеджмент та адміністрування у видавничо-поліграфічній галузі» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проводилася 9 -11 квітня поточного року.

Щира подяка колегам – експертам, фахівцям Національного агентства, а також керівництву, гарантам та співробітникам «КПІ ім. І. Сікорського» за відповідальність, високий рівень організації процесу акредитації, підтримку, взаємодію та взаєморозуміння в роботі, що дозволило виконати в повному обсязі програму акредитаційної експертизи.