АГРОБІЗНЕС-ОДАУ: реалії та перспективи співпраці

АГРОБІЗНЕС-ОДАУ: реалії та перспективи співпраціМинулого тижня представники Одеського державного аграрного університету взяли участь в Конференції “Фермерський бум 2019”, що була організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Одеса, заснованим на базі Одеської РТПП за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business. Конференція зібрала представників мікро / малого / середнього агробізнес, обласних органів влади, кредитних установ, органів сертифікації, транспортних компаній, компаній харчової та переробної промисловості, логістичних компаній, страхових компаній, а також власників / топ-менеджмент / менеджерів з продажу агропродукції, що цікавляться сучасним станом агробізнесу. В рамках окремих панельних дискусій спікери від ОДАУ: проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олексій Данчук та адвокат з земельного права Ганна Бандиш презентували наш університет з темою АГРОБІЗНЕС-ОДАУ: реалії та перспективи співпраці.

Презентація “АГРОБІЗНЕС-ОДАУ”