ТИ ЩЕ НЕ ОТРИМАВ ВИЩУ ОСВІТУ? ТО ПРИХОДЬ ДО НАС!

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
оголошує додатковий набір на заочну форму здобуття освіти
На освітній ступінь Бакалавр:
– на основі повної загальної середньої освіти з сертифікатами ЗНО 2019, 2018, 2017 років;
– на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, за спорідненою спеціальністю при вступі здається фаховий іспит; за неспорідненою спеціальністю – додатковий іспит та фаховий (на економічні спеціальності необхідне ЗНО з української мови та літератури – 2019, 2018, 2017, 2016 років);
На освітній ступінь Магістр:
– на основі раніше здобутого ступеню освіти (бакалавр, спеціаліст, магістр), за спорідненою спеціальністю при вступі здається фаховий іспит та іспит з іноземної мови; за неспорідненою спеціальністю – додатковий іспит, фаховий іспит та іспит з іноземної мови. На економічні спеціальності після освітнього ступеня бакалавр потрібне ЗНО з іноземної мови – 2019, 2018 років та фаховий іспит.

За спеціальностями: “Агрономія”, “Захист і карантин рослин”, “Садівництво та виноградарство”, “Геодезія та землеустрій”, “Агроінженерія”, “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”. “Менеджмент”, “Облік і оподаткування”, “Економіка”.

Подача документів в паперовій формі з 02.09-18.09.19р.
Приймальна комісія – тел.785-10-43, 722-27-28

Потрібно надати для вступу такі документи:
Ксерокопія паспорту,
Оригінал документу про освіту та додатку до нього,
Фотокартки 3х4, в кількості 4 штук;
Ксерокопія приписного свідоцтва.