Цікава зустріч студентів – майбутніх економістів, менеджерів, бухгалтерів з професіоналами банку “Південний”

З розвитком сучасних інформаційних технологій, Інтернету у нашому повсякденному житті з’явилися пластикові платіжні картки, які поступово замінюють платежі готівкою. Надзвичайно корисною та цікавою була зустріч першокурсників економічних спеціальностей (економіка, менеджмент, облік і оподаткування) з фахівцями банку «Південний», які розповіли про можливості та зручності використання банківських карток як платіжного інструменту. Як виникла картка? Які її різновиди? Як здійснювати платежі, блокувати і розблокувати рахунок, переказувати гроші? Що робити, коли картка загубилась? Як не стати жертвою шахраїв? Ці та багато інших питань обговорювалися на зустрічі. Найбільш активні студенти отримали призи.

Щиро дякуємо за знання та нові можливості!