Трудовий колектив ОДАУ нагороджено грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом!

Шановна університетська родино!

Надзвичайно приємно,  що  досягнення  нашого колективу  здобули визнання на державному рівні: за заслуги перед українським народом колектив Одеського державного аграрного університету  нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

За нашими  швидкоплинними літами , за столітньою історією  криється нелегкий шлях утвердження пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для рідної України. Ми змогли довести нашу компетентність у сфері аграрної освіти, створивши навчальний заклад європейського рівня.

Колектив навчального закладу  завжди прагнув досконалості, самовіддано працював та вперто крокував до намічених цілей. Саме тому випускники, серед яких представники влади всіх рівнів, видатні вчені, керівники міністерств і відомств, підприємств, організацій та установ — це заслужена слава ОДАУ, що сягає далеко за межі України.

Вітаю колектив ОДАУ  з цією високою нагородою! Переконаний, що ми і надалі будемо впевнено крокувати шляхом прогресивного розвитку. Вірю, що попереду у нас ще багато нових звершень і перемог. Зичу всім процвітання , добробуту, щастя та добра, любові та миру, нових звершень в ім’я України !

Ректор  Михайло Брошков