Одеський державний
аграрний університет

Студенти агробіотехнологічного факультету відвідали провідні господарства Татарбунарського району Одеської області

Студенти агробіотехнологічного факультету відвідали провідні господарства Татарбунарського району Одеської області

16 липня 2019 року за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської служби «Центр розвитку та правової підтримки села» в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва був проведений день практичної підготовки для студентів 2 курсу агробіотехнологічного факультету Одеського державного аграрного університету в Татарбунарському районі Одеської області.

Студенти та викладачі університету мали змогу відвідати сучасні та відомі далеко за межами області такі господарства як ФГ «ПраймФрут» і ФГ «Вікторія».

Далаков Петро Дмитрович (керівник ФГ «ПраймФрут») ознайомив студентів з новими сортами кісточкових та семічкових плодових дерев. Розповів про особливості їх агрономії на півдні Одеської області та описав порівняльну їх характеристику з точки зору можливості отримання певного доходу. Він наголосив на необхідності весь час оновлювати структуру саду з точки зору потреб ринку, що і продемонстрував на своєму господарстві. особлива увага була приділена персиковим насадженням. Як найбільш перспективним для цього господарства. Студенти також були залучені як споживачі для отримання своїх вражень від смакових якостей декількох сортів персиків.

Кожухаренко Олександр Мефодійович (ФГ «Вікторія») ознайомив з структурою господарства та особлива увага була приділена черешневим насадженням. Було продемонстровано дуже добрий, рясний  врожай черешні різних сортів. Докладно була охарактеризована агрономія вирощування саджанців та їх формування, охарактеризовані різні ринки збуту плодів черешні. Особливу зацікавленість студентів викликала лінія з мийки, сортування, калібрування, фасування та охолодження черешні. Студенти також дегустували різні сорти черешні.

Керівники підприємств відповіли на всі запитання студентів і викладачів, наголошували студентам на дуже затребувану сьогодні професію агронома та добре оплачувану.

Інші новини

Подати документи