Головна » Студентське життя » Спортивні досягнення

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Спортивні досягнення

Результати ХХІІІ обласних студентських ігор 2014-2015

Уже шість років поспіль ОДАУ входить до 5 кращих вузів за спортивними досягненнями та нагороджується кубками. Не став винятком і 2014-2015 навчальний рік.

За цей період наші студенти показали гарні результати з фізвиховання та посіли почесне третє місце (у 2013-2014 році – 5 місце), поступаючись лише водному та економічному університету. Загальна кількість набраних у цьому сезоні очок – 3596, без урахування результатів змагань із боксу, який перенесли на жовтень.

Хоча у деяких збірних видах спорту результати, порівняно з минулорічними, виявились нижчими, зокрема у волейболі (жінки), гандболі (жінки), футболі (чоловіки) та легкій атлетиці. Причина цього – зміна поколінь: через травми основні учасники вибули, а замінили їх ще недосвідчені спортсмени. Наша футбольна команда увійшла до Вищої ліги, в якій бере участь шістка найсильніших команд серед ВНЗ Одещини.

Окрім того, студенти ОДАУ захищають честь університету серед області і на загальнонаціональному рівні. Так, на чемпіонаті України виступали окремою командою наші регбістки 7х7 після двох турів зайняли друге місце з результатом 18 очків (6 виграшів та 2 поразки). Студентка І курсу факультету ветеринарної медицини Людмила Дроздова зайняла друге місце у своїй ваговій категорії на Універсіаді України у складі збірної області з дзюдо. Студенти також показали гарні результати на першості України з різних видів спорту:  баскетбол – Вікторія Авгітова (факультет ветеринарної медицини), Катерина Кица (факультет землевпорядкування), Костянтин Шнейдер ( 1 курс, АБТ), самбо – Тимур Поляков (2 курс, АБТ).

Такі результати стали можливими завдяки підтримці викладацького складу та наполегливій праці самих студентів.

Наших студентів-спортсменів та їхніх тренерів можна назвати справжніми патріотами свого навчального закладу. Незважаючи на недостатність фінансування, застарілу спортивну базу, вони роблять все для підвищення спортивного рейтингу alma-mater.

В Одеському державному аграрному університеті спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі. У студентів формуються знання і навички фізичної культури, забезпечується повноцінний розвиток фізичного, духовного та психічного загартування. В університеті діє спортивний клуб для підвищення спортивної майстерності студентів, спортивні секції з аеробіки, баскетболу, шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, волейболу та ручного м’яча.

Наші студенти успішно змагаються на спартакіадах серед ВНЗ України та чемпіонатах Європи.

На всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих навчальних закладів України збірна команда університету виступила у двох видах програм:

• Баскетбол (жін.) – ІІІ місце,
  • Баскетбол (чол.) – ІVмісце.

Студентка І курсу факультету ветеринарної медицини Дроздова Людмила стала бронзовою призеркою ІІ юнацьких Олімпійських ігор по боротьбі Дзю-до, які відбулись в Китаї.

До складу національної збірної жіночої команди України з Регбі-7  входять студенти та аспіранти Одеського державного аграрного університету: Ольга Блануца, Марія Бондар, Інна Долиняк, Олена Кириленко, Юлія Латі, які стали володарями кубка України та срібними призерами

У ХХІІ обласних студентських спортивних іграх серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації збірна команда університету виступила в 16-ти видах спорту і в комплексному заліку посіла ІV місце, набравши при цьому в залікових видах спорту 3435,5 балів. Слід відзначити наступні команди:

Регбі (жін.) – І місце,

Баскетбол (чол.) – VІІ місце,

Баскетбол (жін.) – VІ місце,

Ручний м’яч (жін.) – VІ місце.

Призером студентських обласних ігор з вільної боротьби став студент І курсу агробіотехнологічного факультету Златов Г.

Спорт є ефективним засобом фізичного виховання і має самостійне загальнокультурне, педагогічне, естетичне значення. В Одеському державному аграрному університеті спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння і силу. В університеті діє спортивний клуб для підвищення спортивної майстерності студентів.

Так, аспірантка економічного факультету Ольга Блануца, капітан одеської команди «Отрада» і збірної команди України з Регбі-7 та аспірантка факультету землевпорядкування Марія Бондар взяли участь в чемпіонаті України з Регбі-7. В результаті команда «Отрада» стала чемпіоном області та чемпіоном кубка Чорного моря.

Університетська жіноча команда з Регбі-7 стала чемпіоном Універсіади ВНЗ України 2013 року, посівши І місце, і здобула право приймати участь в Універсіаді ВНЗ Європи.

Аспірантки університету в складі національної збірної команди України з Регбі-7, посіли почесне VІ місце на Всесвітній Універсіаді (м. Казань Росія, липень 2013).

Студенти ОДАУ приймали участь в Спартакіаді серед ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації міста та області з 22 видів спорту. За підсумками 2012-2013 н.р. в загальному заліку зайняли 4-те місце серед ВНЗ області набравши 3803 бали.

Жіноча та чоловіча баскетбольні команди університету взяли участь у вищій лізі ВНЗ області, які борються за І-VІ місце.

В комплексному заліку з 14 видів спорту представники університету посіли V місце.

Почесне звання «майстер спорту України» виконали та підтвердили 4 студенти ОДАУ.

9 листопада  пройшли  змагання  з  баскетболу  між збірними командами  Одеського державного аграрного університету  та Одеським державним екологічним університетом.   Змагання відбулися у спортивному комплексі Екологічного університету. Збірна команда нашого університету на гідному рівні виступила на цих змаганнях.  Ігри продовжуються. Чекаємо на перемогу наших команд!!!!

НОВИНИ СПОРТИВНОГО ЖИТТЯ

Збірна  команда ОДАУ перед фінальним  поєдинком  на першості  ВУЗів  з міні футболу з командою ОНМУ в спортивному залі ОНМУ у листопаді 2017 року.