Одеський державний
аграрний університет

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Студентська рада Одеського державного аграрного університету – команда ініціативних, творчих та самовідданих студентів з усіх факультетів, які працюють з єдиною метою: «На благо університету та студентів!».
Студенти ОДАУ активно долучаються до участі в управлінні університетом через органи студентського самоврядування. На всіх рівнях налагоджені ділові та конструктивні стосунки між студентами та адміністрацією на основі взаєморозуміння та співпраці.
Представники студентського самоврядування направляють свою роботу та вільний час для того щоб захищати права та інтереси студентів, звертатися з пропозиціями, заявами та клопотаннями від імені студентів до адміністрації Університету, допомагати вирішувати будь-які проблеми та складнощі, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!
Завдяки студентській раді культурне життя Одеського державного аграрного університету яскраве та насичене. «Посвячення в студенти», «День першокурсника», «День студента», гра КВК на «Кубок ректора», «Міс ОДАУ» — це лише частковий перелік заходів, що відбуваються. Спорт і здоровий спосіб життя — також один із важливих напрямків роботи студентського самоврядування.

Голова студентської ради ОДАУ

Кропивка Настасія Юріївна

АБТ факультет, 5 курс

Моб: 0957082698

Inst: @nastyusha212

Голова студентської ради інженерно-економічного факультету

Гомела Анастасія Вадимівна

ІЕФ, 4 курс

Моб:0987711805

Інст: @nastusha_0124

Голова студентської ради факультету ветеринарної медицини та біотехнологій

Головань Каріна Андріївна

ФВМтаБТ, 3 курс

Моб: 0934860816

Inst: _karingol_

Голова студентської ради агробіотехнологічного факультету

Грабарчук Анастасія Олександрівна

АБТ факультет, 3 курс

Моб: 0505521005

Inst: your.friend_0

Заступник голови студентської ради інженерно-економічного факультету

Руденко Марія Олександрівна

ІЕФ, 4 курс

Моб:0939904397

Inst: @rudenko_649

Заступник голови студентської ради ОДАУ

Вознюк Веронiка Олександрiвна

АБТ факультет, 2 курс

Моб: 0983268830

Inst: @veroni.fay

У своїй діяльності органи студентського самоврядування Університету керуються чинним законодавством, рішеннями та наказами Міністерства освіти і науки України, Статутом Університету та Положенням «Про Студентську раду ОДАУ».

Подати документи