Головна » Структура » Спортивно-оздоровчий табір “Лукомор’я”

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Спортивно-оздоровчий табір “Лукомор’я”

До структури Одеського державного аграрного університету входить спортивно-оздоровчий табір «Лукомор’я». Табір відпочинку розташований в курортній зоні міста Іллічівськ, в безпосередній близькості до Чорного моря.

Територія табору — це паркова зона, загальна площа якої становить 2,5 га. Для приємного та комфортного відпочинку СОТ «Лукомор’я» пропонує дерев’яні будиночки з 2-х, 3-х, 4-х –місними кімнатами. До послуг відпочиваючих гімнастичний та спортивні майданчики для гри у футбол і волейбол.

Табір відпочинку має власну свердловину глибиною 124 м., що забезпечує безперебійне водопостачання.

На території бази розташована їдальня, де усім відпочиваючим надається 3-х разове комплексне харчування (вартість 3-х разового комплексного харчування включено у ціну відпочинку).

Поряд з табором знаходяться кафе, бари, дискотеки, продуктові магазини, міні-базар, зупинка маршрутних автобусів №1, № 4 (до м. Іллічівськ).

Проїзд:
від залізничного вокзалу м. Одеси — маршрутні автобуси № 25, 80, 81.

Контакти:
тел. (050) 316-58-65, (067) 477-37-37, (093) 077-55-11 — Яричевська Світлана Олександрівна.