Головна » Структура » Профспілка

Профспілка

Первинна профспілкова організація Одеського державного аграрного університету утворена рішенням установчих зборів працівників ОДАУ. Зареєстрована 04.01.2000 року, свідоцтво № 1306 у Приморському районному управлінні юстиції м. Одеси.
Первинна профспілкова організація співробітників та студентів діє згідно з Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та Статутом в Одеському державному аграрному університеті.Дата створення студентського профкому 20.10.1976 року, рішення Першої профспілкової конференції студентів Одеського сільськогосподарського інституту, протокол №1 від 18.10.1976 р.
Профспілкова організація є неполітичною структурою, її завданням є вирішення комплексу соціально-правових та побутових проблем членів Профспілки, представлення їх інтересів у різних інституціях. У першу чергу це стосується належних умов для навчання, відпочинку, заняття спортом, харчування, житлово-побутового й медичного обслуговування студентів, захистуїх економічних і соціальних інтересів та прав.
Вступаючи до Профспілки, кожен студент отримує гарантію захисту своїх прав та інтересів як в університеті, так і за його межами, набуває права на одержання матеріальної допомоги, пільгових путівок у літній табір відпочинку «Лукомор’я», дисконтних карт на відвідування басейну, фітнесу, квитків зі знижкою на туристичні подорожі, до театрів та кінотеатрів тощо.
Всіляко підтримує та розвиває профком й студентське самоврядування в університеті. Завдяки діяльності профкому проходять такі свята як: «Посвячення в студенти», «День першокурсника», «День студента», гра КВК, «Міс та містер ОДАУ», «Софійські зорі», Новорічні свята. Допомагає в організації Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної ветеринарної медицини та тваринництва».
З творчим піднесенням щорічно відзначають свято Дня працівника сільського господарства. Профком організовує відпочинок студентів у різних клубах, зокрема улюбленим місцем відпочинку студентської молоді є клуб «Палладіум».

Історична довідка Профспілки ОДАУ

На підставі рішення Сьомої профспілкової конференції студентів Одеського сільськогосподарського інституту, протокол № 1 від 3 березня 1993 р. головою профспілки студентів Одеського сільськогосподарського інституту був обраний Топов Георгій Іванович.
Впродовж 1987-1989 рр.головоюпрофкомубув В.В. Сахаров.У 1989 році головою профкому було обрано ЧіняєваВіктора Михайловича.
В зв’язку зі смертю В.М. Чіняєва, на засіданні профспілки від 06.05.1997 р., постановили обрати головою профспілкової організації Одеського сільськогосподарського інституту, Ткаченко Володимира Михайловича. У зв’язку з відсутністю коштів на утримання звільнених профспілкових працівників в профспілкових комітетах викладачів і співробітників та студентів ОСГІ, на підставі рішення 1 звітно-виборної профспілкової конференції ОСГІ від 19 листопада 1997 року президія Одеського обкому профспілки працівників Агропромислового комплексу постановила: затвердити рішення 1 звітно-виборної профспілкової конференції Одеськогосільськогосподарського інституту про об’єднання профспілкових комітетів студентів та викладачів і співробітників в єдину профспілкову організацію Одеського сільськогосподарського інституту.
19.11.1997 року з’єднали профспілкові організації співробітників і студентів Одеського сільськогосподарського інституту в єдину профспілкову організацію інституту з обранням єдиного профспілкового комітету ОСГІ.
З протоколу № 1 профспілкової конференції Одеського сільськогосподарського інституту від 19.11.1998 року постановили обрати головою профспілкового комітету ОСГІ – Ткаченко Володимира Михайловича.
Із рішення другої звітно-виборної профспілкової конференції Одеського сільськогосподарського інституту від 01.12.1999 року обраний головою профспілкового комітету ОСГІ – Латюк Григорій Іванович, доцент кафедри рослинництва.
Наказом Міністерства Аграрної політики від 18.09.2001 р. створити Одеський державний аграрний університет на базі Одеського державного сільськогосподарського інституту, що ліквідується.
З жовтня 2000 р. на звітно-виборної профспілкової конференції трудового колективу Одеського державного аграрного університету, головою профспілкового комітету співробітників та студентів обрана Агєєва Олександра Валентинівна, доцент кафедри селекції, генетики та захисту рослин.
З постановиVІІ звітно-виборної профспілкової конференції Одеського державного аграрного університету від 01.07.2004 року обрана головою профспілкового комітету ОДАУ – Кіріяк Олена Юхимівна, доцент кафедри селекції, генетики та захисту рослин.
На конференції Первинної профспілкової організації Одеського державного аграрного університету від 31.05.2013 р. був обраний на посаду голови ППО ОДАУ – Бойко Ігор Володимирович і по теперішній час.
Метою професійної спілки є представництво, здійснення та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів, додержування Конституції України, законів та інших правових актів, а також виконування колективних договорів та угод, які уклали, взяття на себе зобов’язань щодо їх виконання.
В університеті в цілому, і в профспілковій організації зокрема, склався позитивний, сприятливий морально-психологічний клімат, існує порозуміння і співпраця між керівництвом університету та первинною профспілковою організацією, їхня діяльність спрямована на розвиток університету, задоволення потреб працівників, аспірантів, студентів, вирішення різноманітних соціальних питань кожної людини.
За роки діяльності профспілкової організації для співробітниківта членів їх родин, студентів, проводяться тури вихідного дня, а також відвідування театрів та музеїв.
Особливе значення має робота по привертанню нових членів, тому що сила профспілок при укладанні колективного договору, залежить від його чисельності. Чим більша профспілкова організація, тим вона міцніше.


Звіт

Статут

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання