Головна » Сторінка ректора

Сторінка ректора

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО РЕКТОРА ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 

     Сьогодні Одеський державний аграрний університет – провідний        навчально-методичний і науковий центр з підготовки висококваліфікованих  кадрів для різних галузей аграрного виробництва південно-західного  Причорномор’я.

    Фактичне літочислення закладу ведеться з початку 1918 року – року заснування та офіційного відкриття Одеського сільськогосподарського інституту (ОСI). 30.01.1918 року в газеті «Одеський листок» було опубліковано «Одеса збагатилася ще однією великою цінністю – вищим сільськогосподарським інститутом, відкритим Місцевим Товариством сільського господарства півдня Росії».

    У 2001 році ОСI було реорганізовано в Одеський державний аграрний університет (ОДАУ).

    Зараз ОДАУ акредитований за статусом вищого навчального закладу IV рівня і активно працює над створенням умов для реалізації невичерпного потенціалу студентів, щоб кожен з них міг зайняти гідне місце і повагу в суспільстві.

    Абітурієнтам, які прагнуть стати студентами нашого університету, ми пропонуємо широкий спектр напрямів підготовки за триступеневою системою бакалавр-спеціаліст-магістр, а в аспірантурі очікують тих, хто бажає присвятити себе науці.

    Навчальний заклад має в своєму складі 20 кафедр, які працюють при 4 факультетах.

    Крім цього, навчальний процес в університеті здійснюють 3 загальноосвітні кафедри: української та іноземних мов; філософії, історії та політології; БЖД та фізичного виховання. У ОДАУ викладають провідні фахівці у своїй справі, серед яких 225 професорів і доцентів, докторів і кандидатів наук.

    З усіх спеціальностей, крім ветеринарної медицини, фахівців готують як на денній, так і заочнiй формi навчання; за всіма спеціальностями здійснюється підвищення кваліфікації за базовими напрямами, а за спеціальностями облік і аудит, землевпорядкування та кадастр – перепідготовка для отримання другої професії.

    На сайті університету до Ваших послуг інформація про всі сфери діяльності нашого вузу. Тут Ви можете ознайомитися з історією його становлення і розвитку, структурою, дізнатися про сучасні досягнення колективу викладачів і студентів, отримати корисну інформацію, яка допоможе Вам у виборі майбутньої спеціальності.

Ректор Одеського державного аграрного університету,

професор С.С. Корлюк

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання