Стажування у Франції: як це?

30 жовтня 2019 року Одеський державний аграрний університет приймав делегацію Федерації обмінів Франція-Україна (FEFU), партнерської організації ОДАУ, що перебувала в університеті з метою відбору студентів на стажування у Франції. Протягом багатьох років ОДАУ підтримує тісні зв’язки з французькою асоціацією Федерація обмінів «Франція – Україна» (FОFU).

Ректор ОДАУ професор М.М.Брошков зустрівся  із членами французької делегації у складі Кармело і Мартін Ніколозі та Філіпа Годійо та обговорив перспективи подальшої співпраці. Професор М.М.Брошков та Кармело Ніколозі підписали угоду про співпрацю на 2019-2020 роки. Під час дискусії  французька делегація запропонувала організацію мовних курсів для студентів і викладачів ОДАУ, а також нові можливості стажувань для аспірантів та викладачів університету. Стажування студентів та магістрів – одна з форм підготовки, що є обов’язковою компонентою освітньо-професійної програми підготовки фахівців. Метою  стажування за кордоном є сприяння інтеграції національної аграрної освіти до європейського освітнього простору.

Після зустрічі  з Ректором зав. кафедри української та іноземних мов Насакіна С.В. разом з доцентом кафедри  землеустрою та кадастру Мовчан Т. В. провели на базі факультетів АБТ та  ІЕФ  семінар для студентів «Перспективи професійного стажування у Франції». У семінарі взяли участь члени французької делегації у складі Кармело і Мартін Ніколозі, Філіпа Годійо та співробітника київського бюро ФОФУ Каріни Циб. Студенти цікавились умовами проходження стажування у Франції, історією організації ФОФУ. Кармело НІіколозі пояснив, що головною вимогою для успішного стажування  є знання французької мови  та мотивація.

Стажування у Франції: як це?Стажування у Франції: як це?Стажування у Франції: як це?