Шановні колеги та студентство ОДАУ!

День працівників сільського господарства —-це професійне свято аграріїв, невід’ємною частиною яких є науково-педагогічні, педагогічні працівники та студенти вищих навчальних аграрних закладів України. Для колективу Одеського аграрного університету цей день завжди особливий. Адже університет більше 100 років успішно готує фахівців-аграріїв, які є конкурентоспроможними на ринку праці України.
Ми пишаємося нашими випускниками і студентами, бо їх вклад у прогресивний і активний розвиток сільського господарства є чи не найвищим.
Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Щиро зичу вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!Нехай у життя кожного приходить безмежне щастя, всеосяжна любов!!!!!

З повагою, ректор М.М.Брошков