Головна » Протидія корупції

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Протидія корупції

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

З метою запобігання та виявлення корупції в Одеському державного агарного університету за наказом ректора призначено уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

    З будь-якими питаннями та проблемами звертайтесь на електронну адресу-довіри.

stop.corruption.ogau@gmail.com


 

Форма декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру


Наказ “Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та затвердження Положення про про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета”

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета

План роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета на 2017 рік


Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2016 р.

Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2015 р.

Звіт уповноважепної особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2014 р.

 

 

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання