Головна » Протидія корупції

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Протидія корупції

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

З метою запобігання та виявлення корупції в Одеському державного агарного університету за наказом ректора призначено уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

    З будь-якими питаннями та проблемами звертайтесь на електронну адресу-довіри.

stop.corruption.ogau@gmail.com


 

Форма декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру


Наказ “Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та затвердження Положення про про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета”

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета

План роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета на 2017 рік


Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2016 р.

Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2015 р.

Звіт уповноважепної особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2014 р.

 

 

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання