Головна » Профорієнтаційна робота » Звіт про проведену на факультеті ветеринарної медицини та біотехнологій ОДАУ профорієнтаційну роботу протягом вересня−грудня 2018−2019 н.р.

Профорієнтаційна робота проводиться співробітниками постійно протягом семестру. Загалом, відвідано викладачами 31 школу.

Кафедра ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи провела профорієнтаційні співбесіди у ОНВК № 4, ліцеї № 53, ЗОШ І−ІІІ ступенів
№ 1, ЗОШ І−ІІІ ступенів № 72, ЗОШ І−ІІІ ступенів № 80, ЗОШ І−ІІІ ступенів № 51, ЗОШ І−ІІІ ступенів № 33 м. Одеси (всього 7 шкіл). Під керівництвом викладачів кафедри підготовано за школярами 3 наукові роботи до участі у конкурсі МАН (Хімич М. С., Півень О. Т., Горобей О. М.).

Викладачі кафедри внутрішніх хвороб тварин і клінічної діагностики відвідали Одеську ЗОШ І−ІІІ ступенів № 14, Одеський НВК
№ 3, Одеський НВК № 49, Одеський НВК № 24, ЗОШ І−ІІІ ступенів № 8, ЗОШ І−ІІІ ступенів № 20 м. Одеси (всього 7 шкіл).

Викладачами кафедри фізіології, біохімії та мікробіології відвідано з профорієнтаційною метою ліцей «Приморський», Одеську гімназію № 4 (всього дві школи).

Співробітники кафедри нормальної і патологічної анатомії та патофізіології відвідали 5 шкіл (Прилиманська ЗОШ І−ІІІ ступенів Овідіопольського району, Новодолинська ЗОШ І−ІІІ ступенів Овідіопольського району, Великодолинський НВК «ЗОШ І−ІІІ ступенів – гімназія», Великодолинська ЗОШ І−ІІІ ступенів № 2, Одеська ЗОШ І−ІІІ ступенів № 118).

Викладачі кафедри хірургії, акушерства та хвороб дрібних тварин провели профорієнтаційну роботу у 9-ти закладах: Одеська ЗОШ
І−ІІІ ступенів № 81 та №106, Одеська ЗОШ І−ІІІ ступенів № 78 та № 103, Одеська ЗОШ І−ІІІ ступенів № 46 та № 49, ліцей « Приморський» та Одеська ЗОШ І−ІІІ ступенів № 35. Також проведено профорієнтаційні співбесіди доц. Морозовим М. Г. із заводчиками собак і котів та семінарі 17.11.2018 р.; ас. Гєрдєвою А. О. – зі студентами Каховького агротехнічного коледжу, нею також надано інформацію щодо встуау до ОДАУ випускникам НВК ЗОШ І−ІІІ ступенів смт Серпневе та с. Ярового Тарутинського району Одеської області. Крім того, ас. Гєрдєвою А. О. постійно проводиться популяризація ОДАУ серед іноземних громадян, іноземних студентів та представників компаній по роботі з іноземними студентами м. Одеси.