Головна » Профорієнтаційна робота » В ОДАУ пройшов День відкритих дверей

В ОДАУ пройшов День відкритих дверей

31 жовтня в Університеті пройшла традиційна зустріч абітурієнтів з представниками факультетів – День відкритих дверей. Одеський державний аграрний університет вкотре відчинив свої двері для своїх абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту у ОДАУ.

Випускники шкіл м. Одеси та Одеської області, Петрівського державного аграрного технікуму завітали разом з батьками, вчителями у гості до нашого навчального закладу.

Перед майбутніми студентами виступили проректор університету, доцент Коваленко Олена Анатоліївна, завідувач підготовчого відділення Бельдій Марія Григорівна, професори Михайлюк Віктор Іванович, Запша Галина Миколаївна, Сусол Руслан Леонідович, доценти Шишков Іван Дмитрович, Коренєва Жанна Борисівна.

Згідно з програмою проведення провідні науковці університету познайомили присутніх гостей з особливостями навчання, працевлаштування студентів, перспективами розвитку Одеського державного аграрного університету.

Після загальної зустрічі абітурієнтам було запропоновано пройти безпосередньо на факультети. Там абітурієнтам продемонстрували відеоролики про спеціальності, показали лабораторне обладнання, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи. Екскурсії університетом створила більш повне уявлення про інфраструктуру нашого ВНЗ і розкрила його переваги, можливості у вихованні суспільно активної, гармонійно розвинутої особистості.

У ході спілкування у школярів була можливість задати деканам і викладачам питання щодо особливостей вступу на певну спеціальність, організації освітнього процесу, можливості проживання в гуртожитках тощо.

Захід пройшов у теплій обстановці. Зацікавлена молодь виявила неабияке бажання приєднатися до дружньої університетської сім’ї.