Головна » Профорієнтаційна робота » Студентські гуртожитки ОДАУ

Студентські гуртожитки ОДАУ

Студентські гуртожитки ОДАУ призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, довузівської підготовки іноземних громадян, аспірантів тощо, а також студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

У кожному гуртожитку обирається рада студентського самоврядування, яка є ланкою між керівництвом університету та студентством. Рада студентського самоврядування кожного гуртожитку має свою структуру, до якої входять представники кожного поверху з студентів-мешканців гуртожитків, яких обирають на звітно-виборчих конференціях гуртожитків. Головним завданням спільної роботи адміністрації та студентського активу є захист основних прав та інтересів студентської молоді, створити необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів, при яких студенти вважали б гуртожиток власною домівкою.

Начальник студентського містечка Бондаренко Любов Яківна.

Гуртожиток №1і №2 комендант Верба Тетяна Сергіївна. Гуртожитки розташовані на вул. Семінарська 9 та пров. Матросова 4.

Гуртожиток №4 комендант  Колєнцов Дмитро Ігоревич. Гуртожиток знаходиться на вул. Героїв Крут 17.

Гуртожиток №5 завідуюча  Данкогло Катерина Валеріївна. Гуртожиток розташований за адресою вул.Канатна 98.

Студенти, які поселені до гуртожитків повинні знати і суворо дотримуватися «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках» та умов Договору на право проживання студента в гуртожитку.

Для студентів обладнані кімнати для самопідготовки, спортивна, тренажерна та зала для занять фітнесом. Також є спортивний майданчик.

В студмістечку є ізолятори, медпункт. В 5 гуртожиткує буфет.Завідувач та коменданти  гуртожитків забезпечують утримання приміщень гуртожитку в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил, утримують в належному стані закріплену територію та зелені насадження, своєчасно вживають заходів щодо реалізації пропозицій студентів, які проживають у гуртожитках, інформують їх про прийняті рішення.

У студмістечку проведена локальна комп’ютерна мережа з можливістю доступу в Інтернет, яка є в кожному з гуртожитків.

Гуртожитки є коридорного типу і блочного типу. Кімнати розраховані на проживання 2-3 осіб. У гуртожитках коридорного типу санвузли, душеві та кімнати з умивальниками розташовані на кожному.У гуртожитках блочного типу блок складається з двох . У кожному блоці окремо стоять санвузол і душові.У гуртожитках блочного типу блок складається з двох кімнат. У кожному блоці окремий санвузол і душова, на кожному поверсі знаходиться кухня.

Всі гуртожитки забезпечуються централізованим опаленням та водопостачанням.

Приємно відзначити, що студенти, які проживають в гуртожитках, дбають про чистоту і порядок у своїх кімнатах, тому там завжди чисто і затишно.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання