СПІВПРАЦЯ ОДАУ ЗІ ШКОЛАМИ ОДЕЩИНИ

Минулого тижня викладачі кафедр нормальної і патологічної анатомії та патофізіології, польових і овочевих культур, технології виробництва і переробки продукції тваринництва та проректор з наукової роботи Мазуренко І.К. відвідали дві загальноосвітні школи Одеського регіону.

Колектив вчителів та учні 10 та 11 класів Прилиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Барабой Овідіопольського району Одеської області люб’язно взяли участь у профорієнтаційній роботі.

СПІВПРАЦЯ ОДАУ ЗІ ШКОЛАМИ ОДЕЩИНИ

«Вибір професії є одним із найважливіших і, водночас, одним із найскладніших рішень в житті молодої людини. Адже сьогодення висуває досить жорсткі вимоги на ринку праці. Майбутній конкурентоспроможний фахівець повинен мати якісну освіту, невпинне бажання до саморозвитку і, найголовніше, володіти тією спеціальністю, яка буде потрібна за будь-яких умов», – зазначила доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Ясько Валентина Михайлівна. Валентина Михайлівна також розповіла про переваги та важливість спеціальності «технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

СПІВПРАЦЯ ОДАУ ЗІ ШКОЛАМИ ОДЕЩИНИ

Завідувач кафедри нормальної і патологічної анатомії та патофізіології Коренєва Жанна Борисівна розповіла про значущість спеціальностей «ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Жанна Борисівна також підкреслила, що дані спеціальності мають цілу низку різноманітних спеціалізацій. Так, зокрема, спеціальність «Ветеринарна медицина» включає спеціалізації лікувальна справа та лабораторна справа, а фахівці спеціалізації «ветеринарна гігієна,санітарія і експертиза» можуть працювати в лабораторіях ветеринарної медицини з якості і безпечності продукції тваринництва, а також на митницях.

СПІВПРАЦЯ ОДАУ ЗІ ШКОЛАМИ ОДЕЩИНИ

Привабливість спеціальностей агробіотехнологічного факультету відзначила асистент кафедри польових і овочевих культур Щетінікова Людмила Анатоліївна. Враховуючи те, що наша країна є аграрною, існує велика зацікавленість в цьому напрямку економіки.

СПІВПРАЦЯ ОДАУ ЗІ ШКОЛАМИ ОДЕЩИНИ

Проректор з наукової роботи Мазуренко Ігор Костянтинович ознайомив майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями інженерно-економічного факультету. Ігор Костянтинович також запросив учнів відвідати день відкритих дверей, що відбудеться 9 лютого 2019 року.

Окремо Ігор Костянтинович зазначив, що всі бажаючі можуть на базі Одеського державного аграрного університету здати тренувальні іспити Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Учні та вчителі проявили зацікавленість щодо спеціальностей університету та висловили бажання вступу на навчання. Вчителями окремо було відзначено, що випускники цих шкіл вже є студентами різних спеціальностей Одеського державного аграрного університету.

Кушнір Володимир,

методист