Головна » Профорієнтаційна робота » Інженерно-економічний факультет » Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

Для успішних у майбутньому людей, які обирають престижну професію!!!

Потреба у фахівцях землевпорядного профілю надзвичайно велика, адже саме за їх безпосередньою участю здійснюється земельна реформа в Україні.

Наші випускники працюють у науково-дослідних і проектних інститутах землеустрою, Головних управліннях Держгеокадастру в областях та Управліннях (відділах) Держгеокадастру в районах, ДП Центр державного земельного кадастру та його регіональних філіях, Державних інспекціях з контролю за використанням та охороною земель, у підприємствах, установах і організаціях, що займаються виконанням землевпорядних, земельно-кадастрових та оціночних робіт.

Факультет дає широкий спектр знань і землевпорядник є, по суті, геодезистом, екологом, економістом, правознавцем, ґрунтознавцем, меліоратором, фахівцем у галузі оцінки земель.

Підготовка фахівців здійснюється зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» за освітніми рівнями вищої освіти:

• «Бакалавр» (кваліфікація молодший інженер з геодезії та землеустрою)

Терміни навчання: на базі ПЗСО – 4 роки, на базі ОКР «Молодший спеціаліст» – 2 роки.

• «Магістр» (кваліфікація інженер-дослідник в галузі землеустрою та кадастру)

Терміни навчання: на базі ОС «Бакалавр» за спорідненими напрямами підготовки – 1,4 роки та неспорідненими напрямами підготовки – 2,6 роки.

Факультет є одним із найкращих технічно і технологічно оснащених в Україні, маючи два комп’ютерних класи і найсучасніші геодезичні прилади, закуплені за фінансового сприяння Світового банку в Україні. Факультет ефективно співпрацює з провідними факультетами та науково-дослідними інститутами країн СНД, студенти проходять навчальні та виробничі практики в Німеччині, Австрії, Франції, Великобританії. Студенти забезпечуються житлом. Влітку студенти мають можливість відпочити та оздоровлюватися на університетській базі відпочинку на березі Чорного моря.