Головна » Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

План проведення профорієнтаційної роботи ОДАУ на 2018-2019 навчальний рік

Список загальноосвітніх закладів м. Одеса, які закріплені за викладачами ОДАУ для профорієнтаційної роботи на 2018-2019 н.р.

Список загальноосвітніх закладів районів Одеської області, які закріплені за викладачами ОДАУ для профорієнтаційної роботи на 2018-2019 н.р.

Список технікумів, ліцеїв аграрного напряму Одеської області, які закріплені за викладачами ОДАУ для профорієнтаційної роботи на 2018-2019 н.р.

Напрями профорієнтаційної роботи в університеті


 Заходи з профорієнтаційної роботи

Профорієнтація зі студентами Петрівського аграрного коледжу спеціальність «Ветеринарна медицина»

Звіт викладачів спеціальності 204 ТВППТ про виконану профорієнтаційну роботу за другий семестр 2018-2019 н.р.

Профорієнтація в Ізмаїльському агротехнічному коледжі

Звіт щодо проведення профорієнтаційної роботи зі школярами м.Одеса викладачами кафедри філософії, історії і політології ОДАУ

Звіт про проведену на факультеті ветеринарної медицини та біотехнологій ОДАУ профорієнтаційну роботу протягом вересня−грудня 2018−2019 н.р.


В ОДАУ пройшов День відкритих дверей

25 жовтня 2018 року відбулася акція «Випускник», яка була організована Ширяївською районною філією Одеського обласного центру зайнятості в стінах комунального закладу «Ширяївський освітній комплекс № 1»


5 жовтня 2018 року в стінах нашого ОДАУ за сприянням адміністрації Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання на базі Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань були організовані та проведені екскурсія до  Музею ґрунтів ОДАУ. Було проведено профорієнтаційне ознайомлення зі спеціальностями ОДАУ.

 

В ОДАУ ЧЕКАЮТЬ НОВИХ АБІТУРІЄНТІВ

Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій

Інженерно-економічний факультет

Агробіотехнологічний факультет


Студентські гуртожитки ОДАУ

 

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання