Новини

6 – 11 листопада  2019 р. з першим офіційним візитом Одеський державний  аграрний  університет  відвідав    професор  природничо-гуманітарного  університету м.Сьєдельце (Польща)- Цезарі  Ткачук .

В рамках візиту  під час зустрічей з керівництвом, науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти  Одеського державного аграрного університету, було обговорено  перспективи  подальшої співпраці в науковій і освітній сфері і розвитку партнерських відносин між двома університетами, спрямованих на розробку сумісних освітніх програм, спільну участь в академічних і наукових програмах, проектах за фінансової підтримки Європейського Союзу. В рамках концепції розвитку університету щодо партнерського співробітництва та з метою сприяння розвитку вищої освіти і науки  7 листопада на розширеному засіданні ректорату  було укладено  договір про співробітництво між Одеським аграрним університетом (Україна) та природничо-гуманітарного університету м. Сьєдельце (Польща) на довготривалу перспективу в галузі  науки та освіти. Професор Цезарі  Ткачук наголосив, що природничо-гуманітарний  університет м.Сьєдельце (Польща, має значний науковий і освітній потенціал. Він підкреслив, що польська сторона має намір розвивати співпрацю з Одеським державним аграрним університетом та запросив викладачів і здобувачів  вищої освіти до участі в освітньо-наукових програмах ЄС на базі університету.

Підписання меморандуму взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука.

9 грудня 2019 року в рамках спеціалізованої освітньої виставки Китайської народної Республіки в м. Одеса, що відбулася під патронатом Одеської обласної державної адміністрації та Генерального Консульства Китайської Народної Республіки, відбулося підписання меморандуму взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука. Меморандумом про взаєморозуміння передбачено розгортання співробітництва в усіх видах, коротко- та довгострокових програмах академічної мобільності, а також у питаннях обміну здобувачами вищої освіти і стажування науково-педагогічних працівників, в організації спільних наукових досліджень і обміні отриманими результатами. Підписання цього документу відкриває нові можливості для наукового та освітнього співробітництва та перспективи розвитку для нашого Університету та надасть добрий імпульс у взаємокорисному та плідному діалозі України та Китаю.

Подати документи