Підписання меморандуму взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука.

Підписання меморандуму  взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна  та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука.9 грудня 2019 року в рамках спеціалізованої освітньої виставки Китайської народної Республіки в м. Одеса, що відбулася під патронатом Одеської обласної державної адміністрації та Генерального Консульства Китайської Народної Республіки, відбулося підписання меморандуму взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука. Підписання меморандуму  взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна  та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука.Меморандумом про взаєморозуміння передбачено розгортання співробітництва в усіх видах, коротко- та довгострокових програмах академічної мобільності, а також у питаннях обміну здобувачами вищої освіти і стажування науково-педагогічних працівників, в організації спільних наукових досліджень і обміні отриманими результатами. Підписання цього документу відкриває нові можливості для наукового та освітнього співробітництва та перспективи розвитку для нашого Університету та надасть добрий імпульс у взаємокорисному та плідному діалозі України та Китаю.

Підписання меморандуму  взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна  та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука. Підписання меморандуму  взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна  та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука. Підписання меморандуму  взаєморозуміння між університетом Ічунь (провінція Цзянсі), в особі проректора Цю Цзяміна  та Одеським державним аграрним університом, в особі проректора Олексія Володимировича Данчука.