Головна » Олімпіади ОДАУ » Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Оргкомітет Олімпіад Одеського державного аграрного університету вдячний всім, хто взяв участь в Олімпіадах!

Бажаю Вам успіхів, натхнення і наполегливості у досягненні своїх мрій!