(сайт знаходиться в режимі бета тестування)
Одеський державний
аграрний університет

Одеський державний аграрний університет у січні-квітні проводить  Всеукраїнську олімпіаду з конкурсних предметів для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

ОЛІМПІАДА ДЛЯ ВСТУПУ В УНІВЕРСИТЕТ

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, А ТАКОЖ ОСІБ,
ЯКІ ОТРИМАЛИ ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ!

Конкурсні предмети:

Українська мова та література

Історія України

Терміни проведення Всеукраїнської олімпіади Одеського державного аграрного університету з загальноосвітніх предметів для вступників на основі повної загальної середньої освіти:

1-й тур дистанційний – з 27 січня по 20 березня;

2-й тур – 11 квітня.

Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до Ваших сертифікатів ЗНО та може бути вирішальною при вступі до Одеського державного аграрного університету на такі спеціальності:

193 Геодезія та землеустрій

201 Агрономія

202 Захист і карантин рослин

203 Садівництво та виноградарство

204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

208 Агроінженерія

Для участі у ПЕРШОМУ турі Всеукраїнської олімпіади Одеського державного аграрного університету потрібно виконати наступні дії:

1. Роздрукувати файл з анкетою та завданнями (відповідно до обраного предмету) або заповнити анкету на сайті університету osau.edu.ua в розділі «Олімпіада для вступу в університет»
  2. Уважно заповнити анкету та правильно виконати завдання.
  3. Підписати анкету з виконаними завданнями та надіслати рекомендованим листом до університету (з поміткою «ОЛІМПІАДА») за адресою: Україна, 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13 або електронною поштою: odauodessa1@gmail.com

Термін подачі виконаних завдань першого туру до 20 березня 2020 року.

4.Результати ПЕРШОГО туру будуть оголошені на офіційному сайті університету .

1. Учасники ПЕРШОГО туру Олімпіади, які наберуть 75 балів допускаються до ДРУГОГО туру, що пройде 11 квітня 2020 року на базі Одеського державного аграрного університету за адресою: Україна, 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, навчальний корпус №1.

Додаткову інформацію можна отримати  за телефонами: 048) 722-27-28; (048)785-10- 43;  096-456-16-44; 099-191-26-22

Приклад: Анкета учасника І туру Всеукраїнської олімпіади Одеського державного аграрного університету 2020 року

з ХІМІЇ

Прізвище