Головна » Новини » «Зелена миля 2018»

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

«Зелена миля 2018»

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, Міністерством освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України 1 червня 2018 року об 11.00 годині, одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах було проведено Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018». В парку Перемоги м. Одеси також був проведений забіг, в якому прийняли участь і наші студенти ОДАУ, одна із студенток нашого вузу прибігла четвертою, а всі інші учасники отримали памятні сертифікати та значки учасника забігу. Наші студенти, як і студенти інших ВНЗ міста Одеси залишились задоволені після участі у забігу.

Список учасників:

Гурін Роман – 3 курс Агробіотехнологічного ф-ту