Головна » Новини » Вітаю всіх студентів ОДАУ з Днем студента!

Вітаю всіх студентів ОДАУ з Днем студента!

Міжнародний день студента є офіційною пам’ятною датою ООН, яка щороку відзначається 17 листопада. В Україні 17 листопада, крім міжнародного, святкується ще й український День студента.

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди цього свята!

Студентські роки вважаються найціннішими у житті кожного. Бажаю, щоб навчання приносило тільки задоволення, іспити проходили на одному диханні, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Беріть від студентського життя все!

З повагою в.о. ректора ОДАУ, професор Корлюк С.С.