Головна » Новини » Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» магістра Д`якову Анастасію Ігорівну (диплом I ступеню) та її керівника к.е.н., доцента кафедри обліку і оподаткування Найду Андрія Васильовича!

22 листопада 2018 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». В конкурсі взяли участь представники із 49 закладів вищої освіти. На конкурс було подано 103 магістерські та 38 бакалаврські роботи.

Студентка Одеського державного аграрного університету Д`якова Анастасія Ігорівна (науковий керівник – к.е.н., доцент Найда А.В.) стала переможцем конкурсу та здобула диплом І ступеня. Магістерська робота студентки отримала найвищу оцінку 95 балів.

Колектив кафедри обліку і оподаткування Одеського державного аграрного університету вітає Д`якову Анастасію і бажає подальших наукових звершень!