Головна » Новини » Вітаємо студентів ОДАУ з успішною участю у Всеукраїнській студентській олімпіаді в Університеті імені Альфреда Нобеля

Вітаємо студентів ОДАУ з успішною участю у Всеукраїнській студентській олімпіаді в Університеті імені Альфреда Нобеля

17-19 квітня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь 93 студенти з 49 провідних вищих навчальних закладів України. Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування за чотирма дисциплінами – «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

Одеський державний аграрний університет представили студентки 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Герлях Дарина та Маруха Ірина. Підготовка студентів до олімпіади відбувалась під керівництвом викладачів інженерно-економічного факультету.

За результатами олімпіади Маруха Ірина нагороджена дипломом у номінації «Знавець Управлінського обліку», а Герлях Дарина – дипломом у номінації «Знавець Аналізу господарської діяльності».

Вітаємо з успішною участю в олімпіаді та отриманими нагородами! Бажаємо творчої наснаги, успіхів у навчанні та нових перемог!

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання