Головна » Новини » Вітаємо переможців другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Геодезія та землеустрій”

Вітаємо переможців другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Геодезія та землеустрій”

На інженерно економічному факультеті 17-19 квітня 2019 року відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Геодезія та землеустрій”.
В олімпіаді взяли участь студенти закладів вищої освіти, які готують фахівців галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

На основі зведених результатів олімпіади рішенням журі визначено переможців:
В командному заліку:
диплом І ступеня – Одеський державний аграрний університет;
диплом ІІ ступеня – Національний університет біоресурсів і природо-користування України, М. Київ;
диплом ІІ ступеня – Львівський національний аграрний університет;
диплом ІІІ ступеня – Одеська державна академія будівництва та архітектури;
диплом ІІІ ступеня – Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка;
диплом ІІІ ступеня – Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне.
В індивідуальному заліку:
диплом І ступеня – Савенко Валентин Віталійович, Одеський державний аграрний університет;
диплом ІІ ступеня – Близнюк Ганна Вікторівна, Одеський державний аграрний університет;
диплом ІІ ступеня – Чіфліклій Юлія Степанівна, Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ;
диплом ІІІ ступеня – Струк Дмитро Дмитрович, Львівський національний аграрний університет;
диплом ІІІ ступеня – Єропунова Ірина Володимирівна, Криворізький національний університет.
За рішенням журі та оргкомітету:
– за зайняте ІV місце в командному заліку нагородити грамотою команду Криворізький національний університет.
– за зайняте V місце в командному заліку нагородити грамотою команду Ужгородського національного університету;
– за зайняте ІV місце в індивідуальному заліку нагородити грамотою Тіліченко Юлію Віталіївну, Одеський державний аграрний університет;
– за зайняте V місце в індивідуальному заліку нагородити грамотою Федорченко Олега Володимировича, Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ.
За рішенням журі та оргкомітету за кращі результати з дисципліни «Геодезія» нагородити грамотами:
– команду Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
-команду Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне;
– команду Одеської державної академії будівництва та архітектури;
– команду Одеського державного аграрного університету.
За рішенням журі та оргкомітету за оригінальний, нестандартний розв’язок завдань Олімпіади та пропозиції у вирішенні практичного завдання з дисципліни «Землеустрій» нагородити грамотою Кондратенко Анастасію Андріївну, Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка.
За рішенням журі та оргкомітету за кращі результати з дисципліни «Землеустрій» нагородити грамотами:
– Єропунову Ірину Володимирівну, Криворізький національний університет;
– Корбу Владислава Вадимовича, Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка.
За рішенням журі та оргкомітету за кращі результати з дисципліни «Оцінка земель» нагородити грамотами:
– Чіфліклій Юлію Степанівну, Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ;
– Скалку Наталію Юріївну, Одеська державна академія будівництва та архітектури;
– Ходос Сергія Григоровича, Одеська державна академія будівництва та архітектури;
– Корбу Владислава Вадимовича, Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка.
За рішенням журі та оргкомітету за кращі знання з дисципліни «Земельне право» нагородити грамотами:
– Чіфліклій Юлію Степанівну, Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ;
– Шишову Дар’ю Олександрівну, Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ;
– Задорожню Ольгу Юріївну, Криворізький національний університет;
За рішенням журі та оргкомітету за високий рівень теоретичної підготовки нагородити грамотами:
– Тіліченко Юлію Віталіївну, Одеський державний аграрний університет;
– Швейдер Олега Ігоровича, Миколаївський національний аграрний університет.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання