Головна » Новини » V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

14-15 березня 2019 року на кафедрі землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету відбулась ювілейна V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Даний захід є щорічним і проводиться до Дня землевпорядника України. Партнерами конференції виступили: Держгеокадастр України, ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії», ДНВП «Геосистема»; компанія «ЕСОММ Со»; компанія «КМС» – офіційний дистриб’ютор корпорації Trimble в Україні»; компанія «Навігаційний геодезичний центр» – офіційний дистриб’ютор корпорації Leica Geosystems в Україні; компанія «Систем Солюшнс»; компанія «Курс»; компанія CHCNAV та elNAV; EverScan; компанія «ТВІС» – перший в Україні супермаркет космічних знімків; компанія Drone.UA; Офіс ефективного регулювання; Українське товариство геодезії та картографії; асоціація «Земельна спілка України»; асоціація фахівців землеустрою України, «Центр геопросторових даних України», ГІС асоціація України.

  

На конференції обговорювались нагальні питання в сфері геодезії, землеустрою та кадастру, представлялось сучасне геодезичне обладнання, програмне забезпечення та передові технології проведення земельно-кадастрових робіт і створення землевпорядної документації. Також були проведені майстер-класи по використанню обладнання й програмного забезпечення.

Учасниками конференції (представниками від нашого закладу вищої освіти – ОДАУ) були доцент кафедри геодезії та природокористування к.е.н. Малащук О.С., асистент кафедри геодезії та природокористування к.е.н. Булишева Д.В. і доцент кафедри землеустрою та кадастру к.е.н. Мовчан Т.В., які отримали сертифікати підвищення кваліфікації у сфері використання сучасних геоінформаційних технологій і навігаційно-геодезичного обладнання при використанні робіт із геодезії, землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами.

15 березня 2019року у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника, на якому Міністерство аграрної політики та продовольства України вручило Мовчан Т.В. і Малащук О.С. вітальний лист, слова щирої вдячності за сумлінну працю, вірність професійному обов’язку, наполегливість, ініціативність у роботі, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері земельних відносин.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання