Головна » Новини » Традиційно на початку жовтня у теплій, дружній атмосфері відбулося засідання «круглого столу»

Традиційно на початку жовтня у теплій, дружній атмосфері відбулося засідання «круглого столу» професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та студентів – першокурсників спеціальності «менеджмент». Метою такої зустрічі є ознайомлення студентів з історією, традиціями та здобутками кафедри менеджменту, визначення напрямів залучення студентів до активної навчальної та наукової діяльності.

За засідання «круглого столу» виступив кандидат економічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Курносенко Володимир Герасимович, який тривалий період часу очолював кафедру і який розповів першокурсникам про заснування та становлення кафедри з 1 вересня 1969 року. Доктор економічних наук, професор Сахацький Микола Павлович відзначив високий авторитет наукової школи, яка була започаткована засновником кафедри, доктором економічних наук, професором, академіком Ушачовим Іваном Григоровичем. Завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Запша Галина Миколаївна і викладачі кафедри ознайомили студентів з дисциплінами, які викладаються майбутнім менеджерам та можливостями здобуття високопрофесійних практичних навиків у сфері менеджменту.

Студенти виявили зацікавленість та приймали активну участь в обговорені.