Головна » Новини » Студенти Одеського державного аграрного університету спеціальності менеджмент на виїзному практичному занятті

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Студенти Одеського державного аграрного університету спеціальності менеджмент на виїзному практичному занятті

18 жовтня 2018 року завідувач кафедри менеджменту Запша Галина Миколаївна разом зі студентами третього-четвертого курсів відвідали агрофірму Евріка, яка є лідером в Одеської області з переробки овочів. Захід відбувся за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Сьогодні АФ Евріка ТОВ вертикальна інтегрована агропромислова компанія, яка на площі більше 3000 га зрошуваної землі вирощує овочі, зернові та технічні культури і здійснює переробку овочів і зернобобових культур.

Дуже тепло студентів зустрів директор агрофірми Білий Михайло Іванович, який є випускником Одеського державного аграрного інституту та був викладачем.

Надзвичайно цікаву екскурсію структурними підрозділами агрофірми здійснила головний технолог Евріки.

Студенти ознайомилися з виробничо-господарською діяльністю підприємства та його організаційною структурою управління. Особливу увагу студентів Михайло Іванович приділи особливостям бізнесу у овочевому секторі у цьому сезоні та місці підприємства на ринку Одеської області та в Україні, міжнародним звязкам.

Студенти висловлюють щиру вдячність організаторам поїздки, Запші Галині Миколаївні та Білому Михайлу Івановичу.

Магістр кафедри менеджменту Марія Трофімова

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання