Головна » Новини » Студенти Одеського державного аграрного університету спеціальності менеджмент на виїзному практичному занятті

Студенти Одеського державного аграрного університету спеціальності менеджмент на виїзному практичному занятті

18 жовтня 2018 року завідувач кафедри менеджменту Запша Галина Миколаївна разом зі студентами третього-четвертого курсів відвідали агрофірму Евріка, яка є лідером в Одеської області з переробки овочів. Захід відбувся за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Сьогодні АФ Евріка ТОВ вертикальна інтегрована агропромислова компанія, яка на площі більше 3000 га зрошуваної землі вирощує овочі, зернові та технічні культури і здійснює переробку овочів і зернобобових культур.

Дуже тепло студентів зустрів директор агрофірми Білий Михайло Іванович, який є випускником Одеського державного аграрного інституту та був викладачем.

Надзвичайно цікаву екскурсію структурними підрозділами агрофірми здійснила головний технолог Евріки.

Студенти ознайомилися з виробничо-господарською діяльністю підприємства та його організаційною структурою управління. Особливу увагу студентів Михайло Іванович приділи особливостям бізнесу у овочевому секторі у цьому сезоні та місці підприємства на ринку Одеської області та в Україні, міжнародним звязкам.

Студенти висловлюють щиру вдячність організаторам поїздки, Запші Галині Миколаївні та Білому Михайлу Івановичу.

Магістр кафедри менеджменту Марія Трофімова

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання