Головна » Новини » Студенти Одеського державного аграрного університету спеціальності менеджмент на виїзному практичному занятті

18 жовтня 2018 року завідувач кафедри менеджменту Запша Галина Миколаївна разом зі студентами третього-четвертого курсів відвідали агрофірму Евріка, яка є лідером в Одеської області з переробки овочів. Захід відбувся за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Сьогодні АФ Евріка ТОВ вертикальна інтегрована агропромислова компанія, яка на площі більше 3000 га зрошуваної землі вирощує овочі, зернові та технічні культури і здійснює переробку овочів і зернобобових культур.

Дуже тепло студентів зустрів директор агрофірми Білий Михайло Іванович, який є випускником Одеського державного аграрного інституту та був викладачем.

Надзвичайно цікаву екскурсію структурними підрозділами агрофірми здійснила головний технолог Евріки.

Студенти ознайомилися з виробничо-господарською діяльністю підприємства та його організаційною структурою управління. Особливу увагу студентів Михайло Іванович приділи особливостям бізнесу у овочевому секторі у цьому сезоні та місці підприємства на ринку Одеської області та в Україні, міжнародним звязкам.

Студенти висловлюють щиру вдячність організаторам поїздки, Запші Галині Миколаївні та Білому Михайлу Івановичу.

Магістр кафедри менеджменту Марія Трофімова