Головна » Новини » Студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми геодезії, землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

Студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми геодезії, землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

28 березня 2019 року на інженерно-економічному факультеті секції «Геодезія та землеустрій» пройшла студентська науково-практична конференція за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва». Конференція була присвячена до Дня землевпорядника.

На цьому заході було вшановано пам’ять почесного землевпорядника України – Смоленського Євгена Васильовича, який на протязі 15 років викладав майбутнім землевпорядникам Одеського державного аграрного університету земельне право та земельний кадастр. Євген Васильович був досвідченим педагогом і чуйним наставником для багатьох поколінь, брав участь у розробці багатьох українських законопроектів, приймав беспосередню участь у визначені острова Зміїного на міжнародному рівні, як територію України, і виконав неоціненну місію в своєму житті.

На організованому заході були обговорені нагальні питання в сфері геодезії, землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами, проблеми проектування багаторічних насаджень, передові технології проведення земельно-кадастрових робіт й створення землевпорядної документації, сучасне програмне забезпечення і проведено презентацію по використанню безпілотних літальних апаратів викладачем кафедри геодезії та природокористування к.е.н. Фоменко В.А.

У конференції прийняли участь студенти 1-5 курсів факультету секції «Геодезія та землеустрій». Досить цікаві доповіді та повідомлення були представлені на даному заході з яскравими презентаціями. Найбільшу зацікавленість у присутньої аудиторії конференції викликали такі доповіді:

  1. «Проблеми відновлення земель, порушених видобуванням бурштину» – Грисько Є., студент 4 курсу (науковий керівник – доц. Малащук О.С.)
  2. «Захисні насадження як елемент землеустрою» – Величко Н., Захарченко А., студентки 4 курсу (науковий керівник – ст.викл. Панасюк О.П.)
  3. «Digital та його використання в геодезії» – Троян А., студент 3 курсу (науковий керівник – Булишева Д.В.)
  4. «Стан та перспективи розвитку виноградарства України» – Невська Т., студентка 5 курсу (науковий керівник – доц. Власова О.Ю.)
  5. «Використання кореляційного аналізу в землеустрої» – Глуган О., студентка 3 курсу (науковий керівник – Даниленко О.В.)
  6. «Управління земельними ресурсами з використанням ГІС-технологій» – Гомела А., студентка 3 курсу (науковий керівник – Леонідова І.В.)

Представник Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку та правової підтримки села» Осипова М.М. представила презентацію реалізації  Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва у Одеському державному аграрному університеті та відповіла на питання присутніх. Було  прийнято рішення про продовження практики проведення таких заходів для студентів та поглиблення співробітництва з ООСДС «Центром розвитку села» у реалізації УПБРП в університеті.

Доцент кафедри землеустрою та кадастру, к.е.н. Мовчан Т.В.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання