Головна » Новини » Стартує III Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2017»

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Стартує III Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2017»

Конкурс 06 жовтня 2017. 07:00 1003

Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки, ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» оголошує про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2017».

Всі деталі конкурса на сайті :