Головна » Новини » СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”.

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”.

Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягом у 35 300 грн (тридцять п’ять тисяч триста гривень).

Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безплатна.

Хто може взяти участь?

Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.

Ваш фах не має для нас значення. Адже наша команда має різносторонню освіту: фінанси, мікробіологія, технічні, гуманітарні та інші напрями. В процесі роботи ми стали маркетологами, SEO-спеціалістами, контекстологами.

Єдине виняток. Ви повинні навчатися на контрактній формі.

Що необхідно зробити?

Написати дослідження на тему інтернет-реклами. Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів.

Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте.

Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів, максимальний – без обмежень. Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.

Ви можете опублікувати матеріал на сайті університету або в тематичному блозі.

Обов’язково на початку статті зробіть примітку:
“Стаття розміщена в рамках проекту Scholarship від SEOquick”.

Також Ви можете відправити Google-документ для публікації у нашому блозі.

Звісно, ми не все приймаємо до публікації, а лише по-справжньому унікальний й корисний матеріал. Найкращі автори отримають шанс реалізувати себе у більш масштабних проектах.

Оплата переможцям буде переведена на рахунок ВНЗ у заявленій національній валюті, але не більше встановлених лімітів.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ на сайті: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@ seoquick.com.ua