Головна » Новини » Щиро вітаю Вас із початком 2018-2019 навчального року, Днем знань!

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Щиро вітаю Вас із початком 2018-2019 навчального року, Днем знань!

Шановні студенти, викладачі та співробітники ОДАУ!

Щиро вітаю Вас із початком навчального року, Днем знань

Особливо хочу привітати першокурсників. Саме з цього дня починається для першокурсників незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до нових досягнень, творчих перемог, наукових звершень та самостійного життя. Бажаю усім першокурсникам на цьому шляху досягти омріяної мети та підкорити нові вершини знань. Впевнений, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів.

Цей рік особливий для нашого університету: у вересні 2018 року пройде святкування 100-річчя з дня заснування університету. За ці роки підготовлено тисячі висококваліфікованих фахівців, серед яких відомі науковці, державні діячі, керівники провідних підприємств різних галузей агропромислового комплексу України.

Найщиріші слова подяки нашим викладачам, які щоденно своєю кропіткою працею та завдяки високому професіоналізму плекають майбутнє нашої держави.

Бажаю всім здоров’я, щастя, злагоди у сім’ї, бадьорості духу, оптимізму, невичерпної творчої енергії, нових досягнень і перемог!

Запрошую усіх студентів, батьків та гостей на урочисте святкування Дня знань 31 серпня о 10.00 годині за адресою: м. Одеса, провулок Матросова, 6, актова зала.

в.о. ректора ОДАУ, професор

Корлюк Сергій Сергійович

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання