Головна » Новини » Шановні колеги, вітаю Вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Шановні колеги, вітаю Вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Вже вересень відходить від причалу,

На крилах літо понесли лелеки.

А в нас сьогодні професійне свято,

У нас – працівників бібліотеки…

Шановні колеги, вітаю Вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаю гарних змін, великих і маленьких перемог, інтелектуальних пошуків, творчих знахідок, міцного здоров’я, оптимізму, професіонального зростання, новаторських ідей та багато користувачів, які шануватимуть та поважатимуть Вашу самовіддану працю! Нехай Ваше життя буде завжди світлим та радісним, як цей святковий день! Віри, надії, любові та мудрості у виконанні благородної місії на користь служіння книгам та людству! Хай щастить Вам завжди й всюди!

З повагою і вдячністю за Вашу подвижницьку працю, професіоналізм та відданість професії, завідувач бібліотекою Л.І. Заболотна.