Розпочався другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.
Відкривали олімпіаду в.о. ректора Коваленко О.А., зі вступним словом виступив проректор з навчальної та методичної роботи Кучеренко Ю.Л., голова журі доц. Александровський І.Р. оголосив регламент роботи олімпіади.
Заступник голови журі доц. Малащук О.С. представила оргкомітет олімпіади, журі та апеляційну комісію.

Перший тур олімпіади включає теоретичні питання з дисциплін “Геодезія”, “Землеустрій”, “Державний земельний кадастр” та “Земельне право”.