Головна » Новини » Привітання до Дня бібліотекаря від ректора ОДАУ

Привітання до Дня бібліотекаря від ректора ОДАУ

Вітаю працівників бібліотеки ОДАУ з Всеукраїнським днем бібліотек!

Сьогодні важко переоцінити роль бібліотекарів у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

Висловлюю вам вдячність за багатогранну благородну діяльність на теренах просвітницької справи.

Бажаю процвітання нашій бібліотеці, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на благо розвитку ОДАУ.

З повагою ректор ОДАУ, професор Корлюк С.С.