Головна » Новини » Протягом багатьох років ОДАУ підтримує тісні зв’язки з Федерацією обмінів Франція – Україна (FEFU)

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Протягом багатьох років ОДАУ підтримує тісні зв’язки з Федерацією обмінів Франція – Україна (FEFU)

Протягом багатьох років ОДАУ підтримує тісні зв’язки з Федерацією обмінів Франція – Україна (FEFU). У рамках такого співробітництва представники Франції щорічно приїжджають у Одесу , щоб особисто взяти участь у відборі студентів на стажування у фермерських господарствах і на сільськогосподарських підприємствах Франції. У 2018-2019 навчальному році нашим університетом була прийнята делегації вищеназваної федерації у складі Кармело Ніколозі, Мартін Ніколозі, Філіп та Олена Годійо

31 жовтня 2018 року. Окрім відбору студентів, члени французької делегації зустрілись з Проректором з міжнародної діяльності О.А.Коваленко, Проректором з наукової діяльності І.К.Мазуренко. Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці. Під час зустрічі обговорювалися питання організаціі мовних курсів для студентів і викладачів, нові можливості стажувань. Завідувач кафедри української та іноземних мов С.В.Насакіна також прийняла активну участь у презентації французького проекту та привернула увагу студентів на той факт, що необхідна серйозна мотивація і хороший рівень володіння французькою мовою для стажування у Франції.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання