Головна » Новини » Презентація сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»

Презентація сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»

Викладачі кафедри української та іноземних мов ОДАУ Фурман-Чоботько Ірина Анатоліївна та Івасюк Галина Михайлівна відвідали 1 березня у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України імені Геннадія Удовенка презентацію сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»  (сайт доступний за посиланням – https://speakukraine.net).

Просвітницький сайт “Speak Ukrainian” створено для іноземців, які прагнуть опанувати українську мову.

«Світ стає цифровим, стає швидким. І, звичайно, ми маємо презентувати українську мову відповідно до цих тенденцій. Саме тому ми вирішили підтримати проект, який допомагає вивчати українську мову онлайн. Переконаний, що цей сайт стане в нагоді багатьом – як в Україні, так і за кордоном», – підкреслив держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Як відомо, щороку в українських вищих навчальних закладах розпочинають своє навчання тисячі іноземних абітурієнтів з різних країн. Крім того, у світі є безліч бажаючих вивчати нашу співучу мову.

Цей сайт створено і для початківців, і для тих, хто прагне удосконалити свої знання (сайт доступний за посиланням – https://speakukraine.net).

Ласкаво просимо до української мови!

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання