Головна » Новини » “Пам’ять серця”

“Пам’ять серця”

На факультеті  ветеринарної медицини і біотехнологій  силами заступника декана факультету Коренєвої Ж.Б., завідувача читальною залою ФВМ та БТ Атраховой Н.Г., куратора Франчук Л.О. та студентів були влаштовані жовтневі свята – День українського казацтва та День Захисника Вітчизни, які як і Покрова Пресвятої Богородиці, припадають на 14 жовтня. Оформлені дві  виставки та стінгазета, присвячені цим подіям. Талановита молодь факультету для оформлення виставок надала  малюнки за тематикою, зроблені власноруч та дуже майстерно, навіть професійно. Були підібрані зворушливі вірші. В холі факультету кожен має можливість ознайомитися і доторкнутися душею до славетних подій давнини та історії нашої країни, яка твориться в наші дні.
Завідувач читальною залою ФАМ та БТ  Атрахова Н.Г.