Головна » Новини » ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048) 722-27-28; (048)785-10- 43.

За бажанням слухачі можуть обрати один або декілька предметів для навчання. Можлива заочна та дистанційна форми навчання.

Заняття містять теоретичний та практичний матеріал, обов’язкові поточні контрольні роботи. Після завершення навчання проводиться підсумкова атестація.

Випускники підготовчого відділення мають переваги при зарахуванні на навчання до Одеського державного аграрного університету на денну та заочну форми навчання. За результатами підсумкової атестації випускникам нараховуються додаткові бали, які можуть стати вирішальними при зарахуванні на місця державного замовлення при вступі на спеціальності: 193 – Геодезія та землеустрій, 208 – Агроінженерія, 201 – Агрономія, 202−Захист і карантин рослин, 203 − Садівництво та виноградарство, 204 − Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

Слухачі мають можливість відвідувати Дні відкритих дверей, отримувати групові та індивідуальні консультації, отримувати консультації на кафедрах.

Заняття проводять досвідчені педагоги, що мають великий досвід роботи з підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Документи, що потрібні для зарахування на навчання:

– заява на навчання;

ксерокопія паспорта та ідентифікаційного кода;

– копію свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта;

– 1 кольорова фотографія 3х4 см.

– квитанція про оплату курсів.

Чекаємо в стінах Одеського державного аграрного університету!!!

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання