Головна » Новини » Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек пройшов бібліотечний флешмоб за участю студентів інженерно-економічного факультету

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек пройшов бібліотечний флешмоб за участю студентів інженерно-економічного факультету. Студенти із радістю привітали завідувача бібліотеки, Лідію Іванівну Заболотну та співробітників бібліотеки із професійним святом. Флешмоб пройшов під гаслами: «Читати – це модно», «Бібліотека – це світ нових можливостей».

Сподіваємось, що така акція приверне увагу молоді до бібліотеки та до читання літератури.

Всеукраїнський день бібліотек встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. №471/98, як зазначено в преамбулі Указу: «Враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості».

За організацію та проведення флешмобу бібліотека дякує деканові інженерно-економічного факультету, Л.А. Бахчиванжи.