Головна » Новини » Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек пройшов бібліотечний флешмоб за участю студентів інженерно-економічного факультету

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек пройшов бібліотечний флешмоб за участю студентів інженерно-економічного факультету

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек пройшов бібліотечний флешмоб за участю студентів інженерно-економічного факультету. Студенти із радістю привітали завідувача бібліотеки, Лідію Іванівну Заболотну та співробітників бібліотеки із професійним святом. Флешмоб пройшов під гаслами: «Читати – це модно», «Бібліотека – це світ нових можливостей».

Сподіваємось, що така акція приверне увагу молоді до бібліотеки та до читання літератури.

Всеукраїнський день бібліотек встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. №471/98, як зазначено в преамбулі Указу: «Враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості». 

За організацію та проведення флешмобу бібліотека дякує деканові інженерно-економічного факультету, Л.А. Бахчиванжи.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання