26-27 березня 2019 року на базі Одеської державної сільськогосподарської дослідної станції пройшла міжнародна науково-практична конференція «Проблеми підвищення адаптивного потенціалу системи рослинництва у зв’язку зі змінами клімату». Співорганізаторами заходу виступили Поморська академія (м. Слупськ, Польща) та Агробіотехнологічний факультет Одеського державного агарного університету.

На конференції були підняті надзвичайно важливі питання, які з кожним роком стають все більш гострими. Це і значні зміни погодних умов, що спричиняють достатню кількість проблем при вирощуванні сільськогосподарських культур як виробничникам, так і науковцям. І питання збереження харчової цінності вирощуваної сільськогосподарської продукції, яка нажаль у нових селекційних сортів, при збільшенні врожайності втрачає біологічну харчову цінність, яка є запорукою здоров’я нації. Значну увагу приділили питанням розвитку органічного землеробства.

У конференції прийняли участь відомі вчені: академік НААН, д.с.г.н. Рибалка О.І., доктор с.г. наук Гармашов В.В., доктор біологічних наук Січкар В.І., доктор біологічних наук Ткаченко Г.М., завідувач НТВ агрохімії, ґрунтознавства та органічного виробництва Бурикіна С.І., а також молоді вчені.

Окрім доповідачів конференцію відвідали всі зацікавлені особи: викладачі, співробітники станції, студенти.Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми підвищення адаптивного потенціалу системи рослинництва у зв’язку зі змінами клімату» Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми підвищення адаптивного потенціалу системи рослинництва у зв’язку зі змінами клімату»    Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми підвищення адаптивного потенціалу системи рослинництва у зв’язку зі змінами клімату» Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми підвищення адаптивного потенціалу системи рослинництва у зв’язку зі змінами клімату»