Головна » Новини » Кінець грудня виявився дуже насиченим для студентів і викладачів агробіотехнологічного факультету.

У період з 20 по 22 грудня проходила акредитаційну експертизу освітньо-професійна програма “Захист і карантин рослин” освітнього рівня “Магістр”.

А з 26 по 28 грудня 2018 року було проведено первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня освіти “Агрономія” та “Садівництво та виноградарство”.

Акредитаційна експертиза пройшла успішно, про що надано висновки відповідними експертними комісіями.