Головна » Новини » Підготовка до ЗНО

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Підготовка до ЗНО

підготовчі курси.

Випускники підготовчого відділення мають переваги при зарахуванні на навчання до Одеського державного аграрного університету на денну та заочну форми навчання.

Групи малокомплектні  до 10 слухачів. Заняття проводяться в четвер та п’ятницю  з 16.00 – 19.00,

суботу з 900 до 16.00,  а іноді у неділюз 900 до 16.00.

Початок занять у жовтні місяці по мірі комплектації груп.

Вартість навчання трьох предметів 2400 грн. за 7 місяців.

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048) 722-27-28; (048)785-10- 43.

За бажанням слухачі можуть обрати один або декілька предметів для навчання. Можлива заочна форма навчання.

Заняття містять теоретичний та практичний матеріал, обов’язкові поточні контрольні роботи. По завершенню навчання проводиться підсумкова атестація.

Заняття проводять досвідчені педагоги, що мають великий досвід роботи з підготовки слухачів до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами підсумкової атестації випускникам нараховуються додаткові бали (К=0,01), які можуть стати вирішальними при зарахуванні на місця державного замовлення при вступі  на спеціальності: 193 – Геодезія та землеустрій, 208 – Агроінженерія, 201 – Агрономія, 202−Захист і карантин рослин, 203 − Садівництво та виноградарство, 204 − Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

Слухачі мають можливість відвідувати Дні відкритих дверей, отримувати групові та індивідуальні консультації.

Документи, що потрібні для зарахування на навчання:

– Заява на навчання (складається на місті) ;

– ксерокопія першої сторінки паспорта , ідентифікаційного коду;

– копія свідоцтва про народження  (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта);

– 1 кольорова фотографія 3х4 см.

– квитанція про сплату.

Графік роботи  для подачі документів – понеділок – п’ятниця з 9.00 до 16.00.