Головна » Новини » До сторіччя ОДАУ

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

До сторіччя ОДАУ

До сторіччя Одеського державного аграрного університету

У лютому 2018 року нашому Одеському державному аграрному університету виповниться 100 років! Скільки за ці роки вийшло зі стін нашого університету вчених, фахівців аграріїв. Ми починаємо розміщувати на сайті статті наших співробітників, випускників, студентів про наш столітній університет.

У довіднику «Одеса. Короткий довідник »за 1947 рік, який був виданий накладом 5000 примірників українською мовою, надруковані відомості про наш, тоді Одеський  сільськогосподарській  інститут.