8 листопада 2018 року в актовій залі Одеського державного аграрного університету відбувся обласний фестиваль-конкурс художньої самодіяльності серед студентів вищих навчальних закладів ІП-ІУ рівнів акредитації.

До складу журі увійшли:

Козаченко Жанна Олексіївна – заслужений працівник культури України, завідувач відділенням народного пісенного мистецтва Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича, голова журі;

Лаєва Юлія Володимирівна – заступник директор Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича з виховної роботи, викладач відділення народного пісенного мистецтва;

Янов Олександр Михайлович – викладач та концертмейстер вищої категорії відділення народного пісенного мистецтва Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича;

Пішеніна Лариса Борисівна – викладач вищої категорії кафедри хореографії Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича.

Студенти ОДАУ представили програму з 16 номерів, активну участь взяли першокурсники.